Безкоштовна доставка по Україні від 1000 грн.

Безшовні шорти


Giulia Shorts Vita Bassa

Giulia Shorts Vita Bassa

Giulia Shorts Vita Bassa - бесшовные женские трусики-шортики из мягкой микрофибры с заниженной талией. Богатый выбор цветов. Сезонность: всесезонный. Производитель: Giulia (Джулия). Страна пр..

85.80 грн

Philippe Matignon Harmonie Gaine

Philippe Matignon Harmonie Gaine

Philippe Matignon Harmonie Gaine для тех, кому нужно создать идеальный силуэт в считанные секунды! Женские корректирующие бесшовные шортики на завышенной талии из мягкой микрофибры и Lycra (л..

184.60 грн

Giulia Alza Glutei Modellante

Giulia Alza Glutei Modellante

Giulia Alza Glutei Modellante - женские моделирующие шорты с завышенной талией из мягкой микрофибры. Зоны распределенного давления в области живота и бедер, а также эффект Push-up в зоне..

112.20 грн


Жіночі безшовні шорти: стильно, зручно і актуально

C повною впевненістю можна сказати, що жіночі безшовні шорти - це знахідка для всіх красунь. Сьогодні багато виробників намагаються впровадити технологію безшовної в'язки, щоб радувати інноваційним товаром. З безшовним білизною можна запросто надягати обтягуючий і напівпрозорий одяг: ніяких нерівностей виступати не буде. Більш того, ціни на жіночі безшовні шорти радують своєю доступністю. Ви можете придбати моделі будь-якого забарвлення і посадки.

Де купити жіночі безшовні шорти в Україні?

Якщо ви прагнете до економним покупкам, але без шкоди якість продукції, пропонуємо ознайомитися з нашим асортиментом. Практичні вироби без швів ідеально сідають по фігурі, не сковують рухів. Інформація, що міститься у великій процентному співвідношенні мікрофібра дозволяє шкірі дихати, чим забезпечується гігієнічність інтимних зон. Бавовняна ластка не викликає роздратування. Еластична гумка надійно фіксується і не передавлює живіт, а за рахунок відсутності швів шортики невидимі під одягом.

Моделі виграшно підкреслює принади фігури, мило виглядає на жіночому тілі будь-якої комплекції.

Робимо вибір

Завдяки такому білизни, ви зможете носити елегантні обтягуючі сукні або вузькі джинси, вузькі спідниці, а також строгі костюми. У нашому інтернет-магазині ви знайдете вироби з різною висотою талії.

Ми сформували каталог таким чином, щоб кожна жінка могла з істотною економією купувати якісну білизну. Представлені шортики мають високу практичністю, оскільки не забруднюються протягом тривалого часу, не мнуться, не вигоряють, легко відпираються і швидко сохнуть.

Виріб виготовляється з якісної сировини (мікрофібра), завдяки якому забезпечується повна свобода рухів. Для пошиття застосовується технологія кругової в'язки, де лінія зрізу обробляється лазером, щоб виріб мав цілісні краю. Дана технологія сприяє додаткової м'якості і комфорту. Для того, щоб покупка жіночих безшовних шорт в Україні виправдала всі очікування, довіряйте перевіреним торговим точкам. Наш магазин завоював гарну репутацію, яку ми намагаємося підтримувати, виконуючи взяті зобов'язання точно в строк. Гарантуємо компетентність і увага до кожного клієнта!