Безкоштовна доставка по Україні від 1000 грн.

Трусики з заниженою талією


Giulia Slip Vita Bassa

Giulia Slip Vita Bassa

Giulia Slip Vita Bassa - бесшовные женские трусики-слипы из мягкой микрофибры. Трусы с заниженной талией и гигиенической ластовицей. Богатая цветовая гамма. Сезонность: всесезонный. Производи..

94.60 грн

Giulia Culotte Vita Bassa

Giulia Culotte Vita Bassa

Giulia Culotte Vita Bassa - бесшовные женские трусики-шортики (кулотте) из мягкой микрофибры с заниженной талией. Богатый выбор цветов. Сезонность: всесезонный. Производитель: Giulia (Джулия)..

95.00 грн

Giulia Shorts Vita Bassa

Giulia Shorts Vita Bassa

Giulia Shorts Vita Bassa - бесшовные женские трусики-шортики из мягкой микрофибры с заниженной талией. Богатый выбор цветов. Сезонность: всесезонный. Производитель: Giulia (Джулия). Страна пр..

85.80 грн

Giulia Hi-Leg Briefs Color

Giulia Hi-Leg Briefs Color

Giulia Hi-Leg Briefs Color - жіночі безшовні трусики моделі сліпи виготовлені з м'якої мікрофібри на заниженій талії. Гігієнічна бавовняна ластовиця. Сезонність: всесезон. Виробник: Giulia (Д..

94.90 грн

Giulia Slip Basic

Giulia Slip Basic

Giulia Slip Basic - бесшовные женские трусики-слипы из мягкой микрофибры, гигиеническая ластовица. Сезонность: всесезонный. Производитель: Giulia (Джулия). Страна производитель: Украина...

94.90 грн

Levante Cottony Slip Vita Bassa

Levante Cottony Slip Vita Bassa

Levante Cottony Slip Vita Bassa - женские трусики на заниженной талии с большим содержанием хлопка с добавлением эластана. Производитель: Levante (Леванте). Страна производитель: Италия...

217.10 грн

Giulia Boxer Briefs Color

Giulia Boxer Briefs Color

Giulia Boxer Briefs Color - жіночі безшовні трусики-шортики з заниженої талії виготовлені з м'якої мікрофібри. Комфортний пояс, бавовняна гігієнічна ластовиця. Сезонність: всесезон. Виробник:..

91.90 грн

X-Lady 2001

X-Lady 2001

X-Lady 2001 - женские хлопковые трусики модели слипы от турецкого производителя X-Lady (Икс-Леди) на заниженной талии. Сезонность: всесезонный...

92.80 грн

Giulia Perizoma Vita Bassa

Giulia Perizoma Vita Bassa

Giulia Perizoma Vita Bassa - эластичные бесшовные женские трусики-стринги из мягкой микрофибры с заниженной талией и гигиенической ластовицей. Производитель: Giulia (Джулия). Страна производи..

49.40 грн

Elledue String Vita Bassa

Elledue String Vita Bassa

Elledue String Vita Bassa - бесшовные женские трусики-стринги из мягкой микрофибры. Трусики с заниженной талией и гигиенической хлопковой ластовицей. Производитель: Elledue (Элледуе). Страна ..

145.90 грн

Elledue Slip Vita Bassa

Elledue Slip Vita Bassa

Elledue Slip Vita Bassa - бесшовные женские трусики-слипы с узкой боковинкой из мягкой микрофибры с заниженной талией. Трусики с гигиенической хлопковой ластовицей. Производитель: Elledue (Эл..

143.00 грн


З чим носити і як вибрати якісні труси з заниженою талією?

Красиве жіноча білизна – одна з найважливіших складових жіночого гардеробу. Кожна жінка мріє про те, щоб не тільки відчувати себе комфортно, але ще і виглядати чудово. Особливою популярністю серед представниць прекрасної статі користуються трусики із заниженою талією. Вони залишаються невидимими навіть під одягом, що облягає. Думка про те, що такі види білизни є некомфортними і повністю непристосованими для щоденного використання вже давно пора залишити в минулому - моделі, широко представлені на сучасному ринку досить практичні, стильні і сексуальні.

Як вибрати труси з заниженою талією?

Купити трусики із заниженою талією краще з натуральної бавовни, так як вони є найбільш практичними і зручними. Віскозне мереживо - аналог звичного і популярного бавовни. Варто відмовитися від придбання трусів, виготовлені які з синтетичних матеріалів. Такі моделі ідеальні для фотосесій або ж романтичних вечорів з коханим чоловіком, але ніяк не для того, щоб носити їх щодня - відчуття можуть бути не з числа приємних.

Продаж трусиків з заниженою талією ведеться досить активно, так як такі моделі білизни ідеально виглядають як під обтягують сукнями, так і під лосини і легінси. Відкрите білизна дійсно підкреслює достоїнства жіночої фігури, залишаючись при цьому непомітним під одягом. Ось тільки особливість білизни в тому, що жіночі принади будуть виглядати привабливо лише за умови того, що фігура близька до ідеалу, адже білизна практично нічого не приховує.

Величезна кількість моделей, які на даний момент представлені на ринку текстильних виробів, дозволяють кожній дівчині підібрати оптимальний варіант, відштовхуючись від особистих переваг і особливості конституції тіла.

У це складно повірити, але колись було модним носити стрінги так, щоб вони виглядали з-під джинсів або спідниці. На щастя, цей тренд вже давно відійшов у небуття. Дуже важливо підбирати білизну і одяг так, щоб вони залишалися непомітними. Особливо якщо це Корегуюча білизна.

Особливістю стрінгів є те, що вони знаходяться поза модою - вони актуальні завжди. Це означає, що нові моделі з'являються дуже часто.

Де купити якісні трусики із заниженою талією?

Наш інтернет-магазин вже тривалий час займається продажем трусів з заниженою талією. Нам вдалося сформувати асортимент таким чином, щоб кожна дівчина змогла відшукати оптимальний для себе варіант білизни, незалежно від уподобань, бажань і навіть бюджету. Особливість нашого магазину в тому, що ціни на труси з заниженою талією завжди є більш ніж лояльними і доступними. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте виключно якісні речі, не переплачуючи при цьому.