Безкоштовна доставка по Україні від 1000 грн.

Труси великого розміру


Трусы-шорты Belinay 0121 XXL

Трусы-шорты Belinay 0121 XXL

Классические женские трусы-шорты большого размера Belinay 0121 XXL из мягкого модала (модал - это модифицированная вискоза, главное достоинство которой насыщенность и яркость красок даже посл..

296.50 грн

Трусы Oztas YH - 2804

Трусы Oztas YH - 2804

Oztas YH - 2804 - женские трусики модели стринги из хлопка и модала. Цена указана за упаковку. В упаковке 4 пары трусиков: 2 белые, 2 черные. Производитель: Oztas (Озташ, Осташ). Страна произ..

186.87 грн

Трусы Oztas YH - 2801

Трусы Oztas YH - 2801

Oztas YH - 2801 - женские трусики модели слипы из хлопка и модала. Цена указана за упаковку. В упаковке 4 пары трусиков: черные, 2 белые, бежевые. Производитель: Oztas (Озташ, Осташ). Страна ..

226.63 грн

Трусы Oztas H - 2751

Трусы Oztas H - 2751

Oztas H - 2751 - женские трусики модели стринги из хлопка с рисунком и окантовкой рюши. Цена указана за упаковку. В упаковке 4 пары трусиков разной расцветки. Производитель: Oztas (Озташ, Ост..

186.87 грн

Giulia Slip Basic XXL

Giulia Slip Basic XXL

Giulia Slip Basic XXL - бесшовные женские трусики-слипы большого размера (size plus, plus size, xxl) из мягкой микрофибры. Трусы с гигиенической ластовицей. Сезонность: всесезонный. Производи..

87.00 грн

Elledue Midi Slip

Elledue Midi Slip

Elledue Midi Slip - бесшовные женские трусики-слипы большого размера из мягкой микрофибры. Трусики с гигиенической хлопковой ластовицей. Производитель: Elledue (Элледуе). Страна производитель..

148.98 грн


Як вибрати зручні та стильні жіночі труси великого розміру

Ми точно знаємо, наскільки складно підібрати трусики великого розміру. По-перше, така білизна має відчуватися максимально комфортно. По-друге, кожна жінка хоче виглядати сексуально і бути бажаною. З метою «подати» свою фігуру в виключно позитивному ключі якраз і використовується нижню білизну. Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнткам не тільки модні, але й зручні повсякденні трусики.

Де купити труси великого розміру?

Моделі, представлені на наших віртуальних полицях, допомагають візуально коректувати фігуру, завдяки чому дівчата витончено виглядають як в одязі, так і без неї. Так, за допомогою правильно підібраних трусів можна підкреслити ноги, зробивши їх довше, а також прибрати живіт, правильно округлити стегна. Важливо лише правильно підібрати варіант нижньої білизни. Цьому сприяє широкий асортимент, який пропонує наш інтернет-магазин.

Труси жіночі великих розмірів, які ви знайдете в нашому інтернет-магазині, неодмінно виготовлені з матеріалів високої якості. Крім того, компанії-виробники, з якими у нас налагоджена співпраця, перманентно експериментують з кроєм, роблячи білизна всі жіноча білизна комфортним і зручним для користувачів. Сучасні матеріали і методи виробництва - то, завдяки чому ви кожен день будете відчувати себе впевнено і комфортно.

Крім того, дизайнери подбали про те, щоб моделі виглядали модно і сучасно. Так, представлені труси самих різних забарвлень, різного покрою. Є жіноча термобілизна різних розмірів. Тут ви знайдете як милі і романтичні моделі, так і більш сексуальні.

Як вибрати якісні труси?

Для того, щоб купити дійсно якісні та зручні жіночі трусики великих розмірів, об'єктивно оцінюйте особливості своєї фігури, звертайте увагу на якість швів, характеристики матеріалу.

Не варто купувати білизну занадто маленького розміру. По-перше, відчуття під час носіння будуть не з числа приємних. По-друге, такі боягузи будуть помітні під одягом. Тільки за умови оптимально підібраного розміру можна говорити про те, що білизна буде зручним при повсякденному використанні.

Ціни на труси великого розміру, представлені в нашому інтернет-магазині, є дійсно низькими. Економія особливо відчутна, коли ви купуєте відразу кілька моделей. Ми на практиці доводимо те, що за якість зовсім не обов'язково переплачувати.

Наш інтернет-магазин вже далеко не перший рік займається продажем трусів великого розміру і не тільки. За цей час ми сформували досить великий асортимент, серед якого ви знайдете найновіші і модні моделі жіночої білизни незмінно високої якості.