Безкоштовна доставка по Україні від 1000 грн.

Для вагітних


Lores Premaman 90 Den

Lores Premaman 90 Den

Lores Premaman 90 Den - женские бесшовные лосины (леггинсы) плотностью 90 Den с 3D плетением нити из мягкой микрофибры. Удобный пояс, который не пережимает живот. Сезонность: весна-осень. Про..

303.88 грн

Annes Bella Mama Leggings 90 Den

Annes Bella Mama Leggings 90 Den

Бесшовные матовые женские лосины (леггинсы) производства Польши Annes Bella Mama Leggings 90 Den с 3D плетением нити из мягкой микрофибры для беременных. Специальная конструкция для комфортно..

324.90 грн

Annes Bella Mama 3/4 Leggings 90 Den

Annes Bella Mama 3/4 Leggings 90 Den

Бесшовные матовые женские лосины (леггинсы) для беременных Annes Bella Mama 3/4 Leggings 90 Den с 3D плетением нити из мягкой микрофибры. Леггинсы со специальной конструкцией верха для комфор..

258.44 грн

Giulia Mama Leggings

Giulia Mama Leggings

Giulia Mama Leggings - женские классические лосины (леггинсы) для будущих мам из микрофибры 3D с бесшовным верхом для комфортного ношения в области живота. Сезонность: весна-осень. Производит..

260.40 грн

Marilyn Mama Leggins 100 Den

Marilyn Mama Leggins 100 Den

Marilyn Mama Leggins 100 Den - матовые женские зимние лосины (леггинсы) производства польского бренда Marilyn (Мерилин) плотностью 100 Den для будущих мам из мягкой микрофибры ..

125.53 грн

Giulia Leggy Mama Model 1

Giulia Leggy Mama Model 1

Giulia Leggy Mama Model 1 - женские лосины (леггинсы) из эластичного полотна (вискоза) в виде классической модели брюк для беременных с функциональными накладными карманами сзади, специальной..

395.00 грн

Gabriella Mamma 100 Den Leggings

Gabriella Mamma 100 Den Leggings

Gabriella Mamma 100 Den Leggings - классические теплые женские лосины (леггинсы) плотностью 100 Den для беременных. Уплотненные шортики для большего комфорта в области живота будущей мамы, уд..

108.16 грн


Чи можна вагітним носити лосини?

Лосини знаходилися на піку популярності в дев'яності. Але і на сьогоднішній день вони не втратили актуальності, міцно засів в гардеробі кожної дівчини. Лосини ідеально підходять як для щоденного використання, так і для занять спортом. Зручні і стильні, комфортні і міцні - лосини є дійсно універсальною частиною гардеробу. Лосини для вагітних - окремий вид одягу, який користується особливою популярністю саме через комфортності і практичності.

Навіщо потрібні лосини для вагітних?

Легінси для вагітних виглядають досить стильно. Але не це головне. Дана деталь гардеробу досить комфортна в щоденному використанні. Особливо підійдуть лосини і легінси тим дівчина в положенні, які не бояться виділити живіт. На цьому функціональність не обмежується. Так, лосини, в силу особливостей крою, підтягують м'язи живота, роблячи фігуру більш витонченою. Варто згадати і про більш пролонгованим ефект. Так, протягом вагітності і навіть після пологів жіноче тіло буде в кращій формі, ніж без використання лосин.

Купити лосини і легінси для вагітних ви можете у нас. Наш інтернет-магазин вже далеко не перший рік займається продажем в Україні лосин для вагітних. Це дозволило нам налагодити співпрацю з кращими виробниками з усього світу, а також сформувати асортимент таким чином, щоб кожна майбутня мама змогла підібрати варіант лосин, який підходить саме їй.

Що з себе представляють лосини для вагітних?

Для того, щоб вибрати дійсно якісні лосини, в першу чергу варто орієнтуватися на матеріал, з якого вони виготовлені. Він повинен бути високої якості. Крім того, не зайвим буде переконатися в екологічній чистоті вироби. Матеріал повинен комфортно відчуватися на тілі, не тиснути і не натирати. «Кишенька» для живота не повинен бути надто тугим, що створило б для дитини дуже некомфортну середу.

Ціни на Спідня білизна і лосини для вагітних, які представлені в нашому магазині, є максимально бюджетними. Це дуже важливо, адже купувати лосини нового розміру доведеться регулярно. Це пов'язано з фізіологічними змінами, які зазнає жіноче тіло в період вагітності.

Дизайн, колір і модель - вибір лосин відповідно до даних параметрами безпосередньо залежить від ваших особистих переваг і смаків.