Безкоштовна доставка по Україні від 1500 грн.

Оплата і доставка

 Отже, Ви вибрали товар, що сподобався, і тепер хочете його замовити. Як правильно це зробити:

       1)  У карті товару Ви повинні вказати колір, розмір та кількість даного товару.

       2) Натиснути іконку КУПИТИ і у меню, що відкривається заповнити: ПІБ, Email, номер телефону та адресу доставки. Також у коментарі Ви можете додатково вказати про Ваші побажання.

  Важливо : після оформлення замовлення Вам на електронну пошту прийде копія (якщо Ви її не отримали, то Ваше замовлення оформлене неправильно).

      3) Тепер треба визначитися про спосіб доставки Вашого замовлення та оплати.

       Доставка

   Наш інтернет-магазин здійснює надсилання замовлень (без обмежень за сумою) до будь-якої точки України.

       Доставка товару по Україні:

   Доставка товару здійснюється лише компанією Нова пошта. Мінімальна вартість доставки складає 70 грн по Україні, за умови від складу до складу у Вашому населеному пункті.   Після відправлення замовлення, Вам прийде SMS-повідомлення з номером накладної, за допомогою якої Ви зможете відстежити посилку на сайті Нової Пошти.

  Замовлення на суму до 300 грн надсилаються тільки при 100% оплаті (відправлення післяплатою не передбачено).

  При замовленні на суму понад 1500 грн доставка до Вашого населеного пункту безкоштовна (за умови від складу до складу). Накладений платіж завжди за рахунок покупця.

Важливо. Якщо при оформленні замовлення ви виявили, що в базі даних немає вашого міста або відділення, не переживайте. Оформляйте замовлення на абстрактну адресу, а в коментарях вкажіть реальну адресу доставки. При оформленні ТТН ми змінимо інформацію на адресу, вказану в коментарях.

       Доставка товару по Одесі:

   Доставка товару по Одесі здійснюється лише транспортною компанією Нова Пошта - мінімальна вартість доставки складає 50 грн, за умови від складу до складу.

   При замовленні понад 1000 грн доставка товару безкоштовна (за умови від складу до складу). Накладений платіж завжди за рахунок покупця.

      Оплата замовлень:

   Оплата товару можлива двома способами:

  1) Післяплатою, при отриманні товару на складі кур'єрської служби Нова Пошта. Можливий тільки за мінімальної передоплати, яка покриває послуги Нової пошти, у випадку, якщо Ви не заберете посилку (віднімається із суми замовлення, при отриманні посилки). Банківські реквізити надсилаються лише після підтвердження наявності товару на складі.

  2) Переказом грошей на картку, комісія банку в середньому становить 0,5% від суми замовлення. Після підтвердження наявності замовленого товару на Ваш номер телефону буде надіслано SMS-повідомлення з номером картки для оплати та сумою замовлення. Після здійснення оплати Вам буде необхідно надіслати SMS-повідомлення на номер телефону або електронну адресу planetakolgot@gmail.com. У повідомленні вкажіть: Ваше прізвище та ім'я, номер замовлення та суму переказу (можливе відправлення фотографії квитанції про оплату).

   

  Якщо у Вас все ж таки виникли питання щодо доставки товару або його оплати - то пишіть нам на planetakolgot@gmail.com або на робочий Вайбер, Телеграм +38 (093) 748 39 64 і ми обов'язково залагодимо всі питання.


  Дякую, що обрали наш інтернет-магазин. З повагою команда PlanetaKolgot.com.ua