Безкоштовна доставка по Україні від 1000 грн.

Коригувальні трусики


Giulia Culotte Vita Alta Modellante

Giulia Culotte Vita Alta Modellante

Giulia Culotte Vita Alta Modellante - моделирующие бесшовные женские трусики-кулотте из мягкой микрофибры с завышенной талией и гигиенической ластовицей из хлопка. Корректирующий эффект в обл..

188.50 грн

Giulia Slip Modellante

Giulia Slip Modellante

Giulia Slip Modellante - моделирующие женские бесшовные трусики-слипы из мягкой микрофибры с завышенной талией и ластовицей из хлопка. Корректирующий эффект в области живота и ягодиц. Модель ..

172.90 грн

M'I 2020

M'I 2020

M'I 2020 - женские бесшовные трусики модели стринги с завышенной талией с корректирующим эффектом. Трусы моделируют талию и живот, за счет широкого пояса на силиконовой основе. Антибактериаль..

202.80 грн

M'I 2008

M'I 2008

M'I 2008 - женское корректирующее бесшовное белье: трусики на завышенной талии. Пояс на силиконовой основе, благодаря которому трусики надежно держаться на талии. Белье моделирует фигуру..

342.00 грн

Giulia Perizoma Vita Alta Modellante

Giulia Perizoma Vita Alta Modellante

Giulia Perizoma Vita Alta Modellante - моделирующие женские трусики-стринги из мягкой микрофибры с завышенной талией и ластовицей из хлопка. Распределенное давление в области живота. Бесшовны..

93.60 грн


Коригуючий трусики - магія вашої стрункості!

Зручність і колосальний ефект коригувальних трусиків вже встигли оцінити мільйони дівчат у всьому світі. Для тих, кому позбутися зайвих кілограмів дуже складно, але виглядати бездоганно дуже важливо, ми пропонуємо купити коригувальні трусики. Вони здатні творити чудеса!

Складочки на боках і животі залишилися позаду! Комфортні жіночі коригувальні трусики в одну мить приховують всі нерівності, зменшуючи обсяги на 1-2 розміри. Така білизна благотворно впливає на організм: тонізує м'язи, тим самим активізуючи кровообіг і обмінні процеси.

Відмінні риси коригувальних трусиків:

  • Виготовляють представлені моделі з якісної мікрофібри, яка відрізняється еластичністю і міцністю. Ця тканина відноситься до розряду «дихаючої» і антибактеріальної. Шиються трусики за безшовною технологією, тому дуже комфортні в носінні: вони не натирає шкіру, не виступає з-під одягу в вигляді не естетичних складок.
  • Утяжка дозволяє перерозподілити жирові відкладення і надійно їх зафіксувати, завдяки спеціальним волокнам і їх плетінням.

Як правильно підібрати жіночі коригувальні трусики?

Підбирають моделюють комплекти з урахуванням розміру і необхідного ступеня корекції. Як правило, виробник надає детальну інформацію на етикетці. Легка затяжка візуально не зменшить обсяги, але приховає нерівності в області сідниць.

Моделі із середнім ступенем фіксації допоможе виправити рельєф. Найбільш чудодійними вважаються вироби сильному ступені корекції, але вибирати їх потрібно правильно. Комфорт - ось основний критерій. Купувати товари на розмір менше вважається великою помилкою, так само, як і носити такі трусики щодня.

Як правило, ціни на коригувальні трусики в Україні залежать від марки виробника. Так, дешевше обійдуться вироби вітчизняного виробництва, які нітрохи не поступаються за якістю європейським брендам. Якщо ви сумніваєтеся у виборі або хочете отримати відповіді на хвилюючі питання, наші консультанти готові надати вам кваліфіковану допомогу. Дозвольте собі бути чарівною!